دسترسی شبانه روزی به بازار عمده
×

سیستم پرداخت امن عمدکس چیست؟

سیستم پرداخت امن عمدکس چیست؟

پرداخت امن، یکی از مهمترین مزیت‌های سامانه عمدکس است که داد و ستد را برای خریدار و فروشنده‌ای که به هیچ عنوان همدیگر را نمیشناسند، ساده می‌کند.

یکی از دغدغه هایی که همه ما در خریدهای اینترنتی خود داریم، مسئله پرداخت هزینه است.

  • اول هزینه باید پرداخت شود و بعد کالا را تحویل بگیریم؟
  • اگر کالا معیوب باشد...
  • اگر کالا ارسال نشود...
  • اگر کالا متفاوت با چیزی که من سفارش دادم باشد...

همه ابهامات بالا به علت نبود اعتماد میان خریدار و فروشنده کالا شکل میگیرند و خریداران بسیاری به همین خاطر از خرید خود پشیمان میشوند.

اما چه باید کرد؟

سامانه‌هایی مانند عمدکس، پس از طی مراحل قانونی، نماد اعتماد در کسب و کارهای الکترونیکی (ای-نماد) را دریافت کرده‌ و کاملا قابل اعتماد و پیگیری در داد و ستدهای اینترنتی هستند.

از طریق سیستم پرداخت امن عمدکس، خریداران با خیال آسوده کالا را خریداری می‌کنند؛ هزینه پرداخت شده تا زمان ارسال کالا و آپلود بارنامه توسط تامین‌کننده نزد عمدکس امانت باقی میماند و اگر به هر دلیل، تامین‌کننده محصول را تامین نکند، هزینه پرداختی را تمام و کمال به خریدار بازمی‌گرداند.

ما برای این ابهامات و نبود اعتماد میان دو طرف معامله، چاره اندیشیده‌ایم.

طرح پرداخت امن، برگ برنده‌ای هم برای خریداران و هم برای فروشندگان عمدکس است.

خریداران با دانستن اینکه پول‌شان در محلی امن و قابل بازگشت است، کالا را با اطمینان سفارش می‌دهند و فروشندگان هم محصولاتشان را بصورت نقدی و بی دردسر به افراد بیشتری میفروشند.

برای آسودگی خیال خریداران محترم عمدکس، در حال حاضر امکان خرید آنلاین، تنها از فروشندگانی که سیستم پرداخت امن خود را فعال کرده‌اند، فراهم است و سفارش کالا به سایر فروشندگان، از طریق شماره‌های تماس موجود در پروفایل آنها، امکان پذیر است.

سیستم پرداخت امن عمدکس و اطمینان لذت بخش حاصل از امنیت پول خود را امتحان کنید.