دسترسی شبانه روزی به بازار عمده
×

وبسایت عمدکس، بستری برای تجارت عمده آنلاین است که تولیدکنندگان سراسر ایران را به صورت مستقیم به خریداران عمده محصولات صنایع مختلف متصل می‌کند.

این شرکت در سال 1395 و توسط پریسا حاجی رحیمی، رامتین کاظمی و فرشید رضاییان بنیانگذاری شد. شرکت عمدکس (فیدار کاوش هوشمند) در تاریخ ۹۸/۸/۱ نیز، به ثبت رسیده است. رونق تولیدملی، رشد و تعالی تولیدکننده ایرانی و آسان سازی خرید عمده، اهدافی هستند که از همان ابتدا تمامی فعالیت های عمدکس در جهت محقق کردن آنها انجام شده است.

مدل کسب و کار پلتفرم عمدکس بر اساس مدل تجارت بین بنگاهی یا B2B (Business to Business) طراحی شده است. مدلی که فروشنده و مشتری در آن از نوع کسب و کار هستند. خریداران عمده قشر مهم و بزرگی از جامعه کاری را تشکیل می‌دهند. مغازه داران، صاحبان فروشگاه ها، مدرسه ها و آموزشگاه ها، سالن ها، موسسات، شرکت ها و... همه و همه تنها بخشی از جامعه خریداران عمده را تشکیل می‌دهند. چیزی که در این مدل اهمیت دارد، بهبود مداوم خدمات فروش برای تولیدکنندگان و خریداران عمده است. این عمل باعث هرچه ساده تر شدن امر خرید عمده و پیداکردن تولیدکنندگان محصولات ایرانی با بالاترین کیفیت و بدون واسطه می‌گردد.

در همین راستا عمدکس اقدامات متنوعی برای تولیدکنندگان و خریداران محترم انجام داده است.

خدمات عمدکس به خریداران

  • امکان مقایسه قیمت های عمده و خرید به صرفه ترین محصول
  • خرید دست اول از تولیدکننده و به صرفه
  • خرید بدون محدودیت زمان و مکان، 24 ساعته ، 7 روز هفته
  • عضویت رایگان
  • صرف زمان و انرژی کمتر برای انجام خرید
  • خرید ارزان تر با ارائه تخفیف های روزانه و مناسبتی
  • خدمات پرداخت امن ؟
  • آموزش موضوعات مختلف در حوزه کسب و کار در قالب مجله کسب و کار

خدمات عمدکس به تولیدکنندگان

به کمک پلتفرم عمدکس، تولیدکنندگان داخلی می‌تواند به فرصت‌های فروش و مخاطبان بیشتری برای محصولات خود دست پیدا کنند. همچنین به کمک عمدکس، خریداران عمده می‌توانند در کوتاهترین زمان ممکن، محصول مورد نظر خود را بیابند و با تولیدکننده آن محصول، بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

عمده فروشی آنلاین عمدکس

ماموریت سایت عمده فروشی عمدکس کمک به تولیدکنندگان کالاهای با کیفیت ایرانی برای تسهیل کسب و کار و پشت سر گذاشتن موانع موجود در بازار سنتی، به وسیله ابزاری بر پایه تکنولوژی IT است.

ارزش های تیم عمدکس :

عمده فروشی آنلاین عمدکس

کمک به رشد تولیدکنندگان برای رقابت موثر در تجارت و رقابت با کالای مشابه خارجی

 درباره ما

آسان کردن خرید و فروش عمده محصولات

درباره ما

میسر کردن فروش عمده محصولات به همه نقاط ایران